Oteller ve Turizm

Türkiye, bölgede çevre ülkelerin ilgi odağı olan bir turizm merkezidir. Türkiye'de yaz turizminin yanı sıra kış ve doğa turizmi de gelişmektedir. OMV Enerji en başından bu yana turizm sektörüne , yaygın LNG iletim ağı ve yüksek teknoloji ile donatılmış ekipmanları sayesinde sektöre özgü çözümler sunmaktadır. 

OMV Enerji ülke genelinde boru hattının ulaşmadığı yerlerde kurulu olan turizm tesislerinde ve otellerde ısınma, sıcak su eldesi, mutfak, çamaşırhane gibi dahili kullanım noktalarında enerji ihtiyacını karşılamaktadır.

 

Otellerin  tüketim profilleri, sezonsallığı, lokasyonuna göre özel teknik çözümler üretilmektedir. Tek tip tank yerleşimi kapsamında operasyonel mükemmelliği hedefleyen OMV Enerji, esnek çözümler ile müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda, tanklarını daha yüksek hacimli tanklarla kolayca değiştirebilmektedir. 

 

Nasıl OMV Müşterisi Olunur?

 

 

 

Siz de LNG ile ilgili detaylı bilgi almak ve doğal gazın avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, bize omvlng@omv.com adresinden mail yolu ile ulaşabilir veya arzu ederseniz aşağıdaki Özel Müşterilerden sorumlu Müdürlerimizle direkt olarak irtibata geçebilirsiniz.